Напрямки

 

 

Що ми пропонуємо?

Купити добрива:

Майже у 100% випадків, сільськогосподарські культури потребують індивідуальну програму захисту та підживлення в залежності від географічних та погодних особливостей кожного окремого сезону агровиробництва. Шибас продає основні мінеральні добрива, спеціальні та мікродобрива, біостимулятори для створення і забезпечення ефективної, економіно обґрунтованої системи живлення, що ідеально підійде вашим посівам.

Придбати лабораторне обладнання для сільского господарства:

Пропонуємо до Вашої уваги сучасне діагностичне обладнання яке використовується в сільскому господарстві від німецької компанії STEP Systems GmbH, котре стане незамінним помічником кожного, хто працює в аграрній сфері!

Купити насіння оптом і вроздріб:

У нас ви можете купити насіння зернових, технічних, зернобобових та інших культур, портфоліо яких для Вас підбрали фахівці компанії Шибас, а їх селекцією займалися компанії світового масштабу. Крім найбільш поширених культур, ми пропонуємо до продажу інноваційні нішеві види насіння.

Придбати засоби для захисту рослин:

Існує безліч непередбачених факторів, які можуть негативно вплинути на врожайність. Щоб максимально убезпечити врожай, необхідно використовувати тільки ті препарати, які отримали сертифікат якості. Наше завдання - домогтися того, щоб такі засоби захисту рослин можна було легко купити в Україні. У нас ви знайдете засоби захисту рослин від виробників, які мають найбільшу довіру у світі та розроблені для знищення всіх видів шкідників і хвороб, а також запобігання їх появі.

Отримуючи агрономічний супровід від нашої компанії – Ви забезпечуєте стабільним станом своє господарство, спокійним сном себе та щедрим врожаєм всіх навколо!